Tennis Bourgas

- Седмица 14.03.2011 - 20.03.2011 г.


ЖЕНИ


Насау (Бахамски острови), $100 000+Н
твърди кортове

единично
R1: (2)Цветана Пиронкова - Андреа Хлавачкова (Чех) 6/1 6/4
R2: (2)Цветана Пиронкова - Варвара Лепченко (САЩ) 6/3 6/3
QF: (2)Цветана Пиронкова - (5)Анжелик Кербер (Гер)


Анталия (Турция), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (14)Хюлия Велиева - bye
Q1: Лютфия Велиева - bye
Q2: (14)Хюлия Велиева - Луцие Кудерова (Чех) 6/3 6/1
Q2: Лютфия Велиева - Ноелия Себалос (Бол) 6/4 6/4
Q3: (14)Хюлия Велиева - Диана Токар (Укр) 6/0 6/2
Q3: Илона Кремен (Блр) - Лютфия Велиева 6/0 6/2
Q4: (14)Хюлия Велиева - Лоренца Стефанели (Ит) 6/3 7/6(5)
R1: (1)Диа Евтимова - (q)Моника Тумова (Чех) 6/1 6/0
R1: (5)Мартина Гледачева - (q)Наталия Колат (Пол) 6/4 6/1
R1: Изабелла Шиникова - (q)Олга Брозда (Пол) 6/2 6/0
R1: (q)Симона Добра (Чех) - (q)Хюлия Велиева 6/1 6/0
R2: (1)Диа Евтимова - Екатерине Горгодзе (Груз) 6/1 6/4
R2: (5)Мартина Гледачева - Бибиане Схоофс (Хол) 6/0 6/4
R2: Изабелла Шиникова - (2)Река-Лука Яни (Унг)
QF: (1)Диа Евтимова - (5)Мартина Гледачева

двойки
R1: Ел Алами/Лалами (Мар) - Л.Велиева/Х.Велиева 7/5 4/6 10/8
R1: Бенани/Маир (Мар/Ит) - (2)Шиникова/Юрак (Хър) 6/2 2/6 10/8


Сантяго (Чили), $10 000
червени кортове

единично
R1: Александрина Найденова - Татяна Буа (Арж) 3/6 6/2 6/1
R2: (2)Мария-Фернанда Алвеш (Браз) - Александрина Найденова 3/6 7/6(7) 6/4

двойки
R1: Найденова/Роси (Браз) - Пиай/Шеленц (Браз/Гер) 6/2 6/0
R2: (1)Алвеш/Ормаечеа (Браз/Арж) - Найденова/Роси (Браз) 7/5 6/4


Мадрид (Испания), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (9)Юлия Стаматова - Сара Сорибес Тормо (Исп) 6/3 7/5
Q2: (9)Юлия Стаматова - Барбара Луж (Порт) 6/4 3/6 6/3
Q3: (7)Ивоне Кавале-Реймерс (Исп) - (9)Юлия Стаматова 6/1 6/0

двойки
R1: Андрей/Гоя (Рум) - Стаматова/Парисас Диас (Исп) 6/1 6/3


МЪЖЕ


Анталия (Турция), $10 000
червени кортове

единично
Q1: Андреас Нейков - Джон Валенти (САЩ) 6/3 6/2
Q1: Димитър Петров - bye
Q1: Ахим Кехеле (Гер) - Златозар Димитров 6/1 6/1
Q2: Стефан Хотульов (Рус) - Андреас Нейков 6/4 6/2
Q2: (15)Джанмарко Миколани (Ит) - Димитър Петров 7/5 6/3
R1: (8)Алесандро Джанеси (Ит) - Тихомир Грозданов 6/3 2/6 6/2

двойки
R1: Грозданов/Биелица (Сър) - (WC)Фират/Сулуоглу (Тур) 6/2 6/1
R2: Грозданов/Биелица (Сър) - (4)Балаж/Гонсалес (Унг/Кол) 7/5 6/3
SF: Грозданов/Биелица (Сър) - Кьолерер/Линцер (Ав)


Бадалона (Испания), $10 000
червени кортове

единично
Q1: Кристиан Батле Родригес - Вилиан Петров 6/3 6/4
Q1: Йеспер Корсбек Йенсен (Дан) - Фердун Шефкедов 6/2 3/6 6/2


ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 14 ГОДИНИ


Кошице (Словакия), категория 2
червени кортове на закрито

юноши, единично
Q1: Филип Собан (Слвк) - Мартин Атанасов 6/4 6/0


Оулу (Финландия), категория 3
твърди кортове на закрито

девойки, единично
Q1: Джоана Зада - Надежда Бикова (Рус) 6/3 6/1
Q2: (8)Арезо Ханадан (Шв) - Джоана Зада 6/2 6/1

девойки, двойки
R1: Холодная/Суалехе (Рус/Порт) - Зада/Бенто (Порт) 6/1 6/2


- Седмица 07.03.2011 - 13.03.2011 г.


ЖЕНИ


Индиан Уелс (САЩ), $3 645 000
твърди кортове

единично
R1: (30)Цветана Пиронкова - bye
R2: (q)Ализе Корне (Фр) - (30)Цветана Пиронкова 7/5 3/6 6/2


Анталия (Турция), $10 000
червени кортове

единично
Q1: Моника Сирилова (Слвк) - Лютфия Велиева 6/4 6/2
R1: Мартина Гледачева - Зузана Линхова (Чех) 6/3 6/2
R1: (q)Ралуца Елена Платон (Рум) - (1)Диа Евтимова 6/1 2/6 6/4
R1: (2)Оксана Любцова (Укр) - (WC)Хюлия Велиева 6/1 6/4
R2: Мартина Гледачева - Надя Лалами (Мар) 5/7 6/4 6/1
QF: (5)Диана Еначе (Рум) - Мартина Гледачева 6/2 6/3

двойки
R1: Дину/Вайдеану (Рум/Ит) - Л.Велиева/Х.Велиева 6/3 6/1
R1: Гледачева/Чигуи (Ит) - (WC)Арантекин/Каравайева (Тур/Укр) 7/5 отк.
R2: Гледачева/Чигуи (Ит) - Кайтазович/Шонхаге (БиХ/Хол) 7/6(4) 7/5
SF: (3)Пашкова/Жаркова (Рус) - Гледачева/Чигуи (Ит) 3/6 6/3 10/4


Дижон (Франция), $10 000
твърди кортове на закрито

единично
Q1: (6)Изабелла Шиникова - Санди Марти (Швцр) 6/1 6/4
Q2: (6)Изабелла Шиникова - (9)Анджелика Моратели (Ит) 2/6 6/2 6/4
R1: (q)Алисон Ван Уйтванк (Бел) - (q)Изабелла Шиникова 6/2 6/2


Мадрид (Испания), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (9)Юлия Стаматова - Ариана Паулес Алдрей (Исп) 6/3 6/1
Q2: (9)Юлия Стаматова - Беатрис Леон Ернандес (Исп) 7/5 5/7 7/5
Q3: (4)Йонела-Андрея Йова (Рум) - (9)Юлия Стаматова 6/0 6/4
R1: Лаура-Йоана Андрей (Рум) - (LL)Юлия Стаматова 6/3 6/3

двойки
R1: Качиоти/Завали (Ит) - Стаматова/Папамихаил (Гър) 4/6 6/4 10/8


Консепсион (Чили), $10 000
червени кортове

единично
R1: Александрина Найденова - Ана Каролина Шмидлова (Слвк) 6/3 6/7(5) 6/1
R2: Александрина Найденова - Катерина Крамперова (Чех) 6/4 2/6 6/3
QF: Александрина Найденова - Елизабет Ферис (САЩ) 6/2 6/1
SF: Александрина Найденова - (6)Татяна Буа (Арж) 6/4 6/4
F: Александрина Найденова - (q)Андреа Бенитес (Арж) 1/6 6/4 6/4

двойки
R1: Найденова/Роси (Браз) - (WC)Мерсиер/Валенсуела (Ур) 6/2 6/0
R2: Найденова/Роси (Браз) - (1)Алвеш/Миро (Браз) 6/0 6/3
SF: (3)Бенитес/Руш (Арж) - Найденова/Роси (Браз) 7/6(0) 6/3


МЪЖЕ


Сараево (Босна и Херцеговина), 30 000 евро+Н
твърди кортове

единично
R1: Карол Бек (Слвк) - (1)Григор Димитров 7/6(3) 6/4


Макалън (САЩ), $15 000
твърди кортове

единично
Q1: (8)Борис Бакалов - Ланс Водичка (САЩ) 7/6(1) 6/1
Q2: Мико Сантяго (САЩ) - (8)Борис Бакалов 3/6 6/4 7/5

двойки
R1: (4)Бакалов/Басилашвили (Груз) - bye
R2: Даеску/Гард (Рум) - (4)Бакалов/Басилашвили (Груз) 6/2 6/4


Анталия (Турция), $10 000
твърди кортове

единично
Q1: (14)Джанмарко Миколани (Ит) - Андреас Нейков 7/5 6/3
Q1: Олексий Аровин (Укр) - Златозар Димитров 6/0 6/0
R1: (5)Разван Сабау (Рум) - Тихомир Грозданов 7/5 6/1

двойки
R1: (4)Грозданов/Биелица (Сър) - Гайджар/Рулофсе (Инд/РЮА) 6/3 7/5
R2: Дзулински/Валенти (САЩ) - (4)Грозданов/Биелица (Сър) 1/1 отк.


ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 18 ГОДИНИ


"Асунсион Боул", Ламбаре (Парагвай), категория 1
червени кортове

девойки, единично
R1: (8)Виктория Томова - bye
R2: (8)Виктория Томова - Барбора Крейчикова (Чех) 6/3 6/3
R3: (9)Доменика Гонсалес (Екв) - (8)Виктория Томова 7/5 6/3

девойки, двойки
R1: (2)Томова/Салникова (Рус) - bye
R2: (2)Томова/Салникова (Рус) - Бара/Вайдова (Рум/Слвк) 6/1 6/1
QF: (2)Томова/Салникова (Рус) - Брусеси Авеля/Вега (Арж) 6/3 6/4
SF: (2)Томова/Салникова (Рус) - (4)Д.Гонсалес/М.Гонсалес (Екв/Пар) 7/5 6/3
F: (2)Томова/Салникова (Рус) - (3)Ковасе/Ниномия (Яп) 6/3 4/6 10/6


ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 16 ГОДИНИ


Миловице (Чехия), категория 2
твърди кортове на закрито

девойки, единично
R1: Виктория Тодорова - Садафмох Тобилова (Блр) 6/2 6/4
R2: Кристина Шмидлова (Слвк) - Виктория Тодорова 6/3 2/6 6/0

девойки, двойки
R1: (2)Тодорова/Стор (Слвн) - bye
R2: (2)Тодорова/Стор (Слвн) - Списакова/Станикова (Слвк) 7/6(4) 6/3
SF: (2)Тодорова/Стор (Слвн) - (4)Колесар/Мароки (Унг) 7/5 3/6 10/7
F: (3)Головньова/Карчевска (Блр/Пол) - (2)Тодорова/Стор (Слвн) 6/2 3/6 11/9


ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 14 ГОДИНИ


Сен Женевиев де Боа (Франция), категория 1
твърди кортове на закрито

юноши, единично
R1: (1)Андрей Рубльов (Рус) - Никола Апостолов 6/1 6/1

девойки, единично
R1: Десислава Златева - (WC)Еманюел Сала (Фр) 6/3 6/2
R2: Десислава Златева - (11)Габриела Андреа Кнутсон (Чех) 6/1 6/1
R3: Десислава Златева - (q)Хло Хелбрингер (Фр) 6/4 6/3
QF: (3)Ана Свирипа (Укр) - Десислава Златева 7/5 6/2

юноши, двойки
R1: Лукас Андриамасилалао/Лучио Андриамасилалао (Фр) - Апостолов/Юе (Фр) 6/4 6/4

девойки, двойки
R1: Алипиева/Бухла (Дан/Пол) - Златева/Йокич (БиХ) 6/2 6/4

юноши, утешителен турнир
C1: Драган Думевски (Мак) - Никола Апостолов 6/2 7/5

- Седмица 07.02.2011 - 13.02.2011 г.

МЪЖЕ

Ротердам (Холандия), 1 450 000 евро
твърди кортове на закрито

единично
Q1: (4)Григор Димитров - (WC)Давид Де Гуде (Хол) 6/1 6/2
Q2: (4)Григор Димитров - Евгени Корольов (Каз) 6/4 6/2
R1: (8)Жо-Вилфрид Цонга (Фр) - (q)Григор Димитров 6/4 6/4


Бресюир (Франция), $10 000+Н
твърди кортове на закрито

единично
Q1: (15)Том Фаркухарсон (Влкб) - Динко Халачев 6/2 4/6 6/2

двойки
R1: Халачев/Фаркухарсон (Влкб) - Карич/Пено (САЩ/Фр) 6/1 6/3
R2: (2)Райс/Торнли (Влкб) - Халачев/Фаркухарсон (Влкб) 6/2 6/2


Анталия (Турция), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (2)Тодор Енев - Едрис Техрани (Фр) 6/1 6/3
Q1: (8)Валентин Димов - Чан Къзълтуна (Тур) 6/2 6/1
Q1: (11)Димитър Кузманов - Маркус Вайгълхофер (Ав) 7/6(3) 0/6 6/2
Q1: Андреас Нейков - Еркин Алиев (Азер) 6/1 6/0
Q1: Константин Бело (Фр) - Златозар Димитров 6/2 6/1
Q2: (2)Тодор Енев - Андреа Стучи (Ит) 6/2 6/0
Q2: (8)Валентин Димов - Ян Сабанин (Рус) 6/4 6/3
Q2: (WC)Юрай Масар (Слвк) - (11)Димитър Кузманов 6/4 6/0
Q2: (7)Вадим Алексеенко (Укр) - Андреас Нейков 6/2 6/3
Q3: (2)Тодор Енев - Константин Бело (Фр) 6/0 6/0
Q3: (8)Валентин Димов - (16)Томер Ходоров (Изр) 6/4 6/0

R1: (q)Валентин Димов - Александър Агафонов (Укр) 7/6(4) 6/4
R1: (q)Тодор Енев - Илия Старков (Рус) 6/0 отк.
R2: (6)Хосе Чека-Калво (Исп) - (q)Валентин Димов 4/6 7/6(0) 6/3
R2: (5)Адриан Кручат (Рум) - (q)Тодор Енев 6/3 6/1

двойки
R1: Алтуна/Родригес-Алонсо (Исп) - Димов/Енев 6/3 6/2


Панама Сити (Панама), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (4)Борис Бакалов - почива
Q2: (4)Борис Бакалов - Хорхе Молина-де ла Роса (Мекс) 6/0 6/2
R1: (q)Борис Бакалов - (q)Мартин Пршикрил (Чех) 6/2 6/4
R2: Стефано Травалия (Ит) - (q)Борис Бакалов 6/4 6/4

двойки
R1: (3)Бакалов/Сачко (Гер) - Санди/Виляреал (КРика/Пан) 6/0 6/1
R2: (3)Бакалов/Сачко (Гер) - Диа-Фигуероа/Сахус (Гват/Хаи) 6/3 6/1
SF: (3)Бакалов/Сачко (Гер) - Травалия/Валверде (Ит/Арж) 6/4 7/6(4)
F: (1)Куевас/Фелдер (Уруг) - (3)Бакалов/Сачко (Гер) 7/5 6/3



ЖЕНИ



Париж (Франция), $618 000
твърди кортове на закрито

единично
R1: Барбора Захлавова-Стрицова (Чех) - Цветана Пиронкова 7/6(5) 6/3


Кали (Колумбия), $100 000
червени кортове

единично
Q1: Александрина Найденова - Хилари Тул (САЩ) 6/3 6/0
Q2: Александрина Найденова - (8)Летисия Костас-Морейра (Исп) 2/6 6/2 6/2
Q3: (3)Йона-Ралуца Олару (Рум) - Александрина Найденова 7/6(1) 6/4


Ранчо Мираж (Калифорния), $25 000
твърди кортове

единично
Q1: Светлана Кривенчева - Таня Нури (САЩ) 6/0 6/0
Q2: (1)Пемра Йозген (Тур) - Светлана Кривенчева 6/2 6/3


Вале До Лобо (Португалия), $10 000
твърди кортове

единично
Q1: Ирен Коцева - bye
Q2: Ирен Коцева - Екатерина Никитина (Рус) 6/1 6/1
Q3: (3)Алис Саворети (Ит) - Ирен Коцева 6/2 6/1
R1: (1)Елица Костова - (q)Джесика Жиние (Фр) 6/2 6/0
R2: (1)Елица Костова - Лесли Керкхове (Хол) 6/0 6/3
QF: (1)Елица Костова - Жослин Рей (Влкб) 6/4 6/2
SF: (1)Елица Костова - (q)Аманден Ес (Фр) 6/2 6/1
F: (q)Алисон ван Уйтванк (Белг) - (1)Елица Костова 6/4 4/6 6/2


Майорка (Испания), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (14)Юлия Стаматова - Михала Кухарова (Слвк) 6/4 6/4
Q2: (14)Юлия Стаматова - Аманден Казо (Фр) 2/6 6/4 6/4
Q3: (14)Юлия Стаматова - Денизе Кьоних (Гер) 5/0 отк.
R1: Мартина Гледачева - (q)Катажина Кава (Пол) 6/3 6/3
R1: Екатерине Горгодзе (Груз) - (q)Юлия Стаматова 3/6 6/4 6/3
R2: (5)Река-Лука Яни (Унг) - Мартина Гледачева 7/6(6) 7/5

двойки
R1: Гледачева/Квацабая (Груз) - Чигуи/Кава (Ит/Пол) 6/3 6/3
R2: (4)Яни/Перин (Унг/Швцр) - Гледачева/Квацабая (Груз) 6/3 6/2


Анталия (Турция), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (5)Никол Христова - bye
Q1: (6)Алина Петраш - bye
Q1: Аби Мелроуз (Влкб) - Ани Вангелова 6/3 7/6(1)
Q1: Ема Дивайн (Влкб) - Мария Миланова 7/5 6/4
Q2: Аби Мелроуз (Влкб) - (5)Никол Христова 7/5 7/5
Q2: Беатрице Цедермарк (Шв) - (6)Алина Петраш 7/6(5) 6/3

R1: Надежда Василева - Мухабат Саидова (Рус) 6/0 6/1
R1: Ана Богдан (Рум) - (WC)Хюлия Велиева 6/1 6/4
R1: (q)Полина Монова (Рус) - (WC)Лютфия Велиева 4/6 6/2 7/6(3)
R1: (1)Теодора Мирчич (Сър) - Десислава Младенова 6/3 6/4
R2: (q)Мелиш Сезер (Тур) - Надежда Василева 6/3 7/6(5)

двойки
R1: Л.Велиева/Х.Велиева - (2)Добра/Кубичикова (Чех) 6/4 6/2
R1: (3)Маренко/Яковлева (Рус) - Младенова/Василева 6/1 6/2
R1: Баке/Пришлан (Фр/Слвн) - (WC)Христова/Вангелова 7/6(5) 7/6(6)
R1: Ел Алами/Верхаме (Мар/Белг) - Петраш/Гюнайсу (Тур) 6/2 6/3
R2: (WC)Гьонен/Каравайева (Тур/Укр) - Л.Велиева/Х.Велиева 4/6 6/1 10/8

- Седмица 03.01.2011 - 09.01.2011 г.

юноши и девойки до 18 г.



Белград (Сърбия), категория 5
червени кортове на закрито

девойки, единично
R1: (WC)Нина Стоянович (Сър) - Камелия Димитрова 6/4 6/2

девойки, двойки
R1: Йонаш/Палинкаш (Унг) - Димитрова/Вернер (Гер) 6/2 6/0


юноши и девойки до 16 г.



Миловице (Чехия), категория 2
изкуствена настилка на закрито

девойки, единично
R1: (3)Виктория Тодорова - (LL)Йохана Крейчикова (Чех) 6/2 6/4
R2: (3)Виктория Тодорова - Нина Холанова (Чех) 6/4 6/3
QF: Габриела Андреа Кнутсон (Чех) - (3)Виктория Тодорова 6/2 6/1




юноши и девойки до 14 г.



Белград (Сърбия), категория 3
червени кортове на закрито

юноши, единично
Q1: (13)Асен Димитров - Марко Джерич (Сър) 6/0 6/0
Q2: (13)Асен Димитров - Борис Плиско (Сър) 6/1 6/0
R1: (1)Виктор Дурасович (Нор) - Никола Апостолов 6/1 6/1
R1: (q)Асен Димитров - (8)Драган Думевски (Мак) 6/2 6/0
R2: Федерико Бонача (Ит) - (q)Асен Димитров 6/1 6/2

юноши, двойки
R1: Димитров/Галенианос (Гър) - Мерданович/Петрович (Сър) 6/3 6/4
R2: (4)Бонача/Сръбляк (Ит/Мак) - Димитров/Галенианос (Гър) 6/2 7/5

- Седмица 10.01.2011 - 16.01.2011 г.

ЖЕНИ



Хобарт (Австралия), $220 000
твърди кортове

единично
R1: Шуай Пън (Кит) - (3)Цветана Пиронкова 2/6 6/3 6/2


Плантейшън (САЩ), $25 000
червени кортове

единично
Q1: Кайл Макфилипс (САЩ) - Александрина Найденова 6/3 4/6 6/1
R1: Диа Евтимова - (6)Ана-Клара Дуарте (Браз) 7/5 6/3
R2: Камила Джорджи (Ит) - Диа Евтимова 6/2 7/6(5)

двойки
Q1: Робинсън/Цей (САЩ) - (2)Евтимова/Зорич (Сър) 7/5 6/4


Глазгоу (Великобритания), $10 000
твърди кортове на закрито

единично
R1: (4)Ана Фицпатрик (Влкб) - Изабелла Шиникова 6/1 6/2

двойки
R1: Шиникова/Ейкери (Норв) - Кларк/Стивънсън (Влкб) 6/1 3/6 10/5
R2: Шиникова/Ейкери (Норв) - Браун/Уокър (Влкб) 6/1 6/2
SF: Шиникова/Ейкери (Норв) - (2)Уайбърн/Уиндли (Влкб) 6/4 6/2
F: Шиникова/Ейкери (Норв) - (1)Мирчич/Тинич (Сър/Хър) 6/4 6/4


МЪЖЕ



Анталия (Турция), $10 000
твърди кортове

единично
Q1: Андреас Нейков - bye
Q2: (14)Срирамбалажи Нараянасвами (Инд) - Андреас Нейков 6/4 6/2
R1: Тихомир Грозданов - (7)Денис Молчанов (Укр) 4/6 7/5 6/2
R2: Аляз Бедене (Слвн) - Тихомир Грозданов 6/3 7/6(5)

двойки
R1: (WC)Грозданов/Дурмуш (Тур) - (WC)Ергенеман/Юртачан (Тур) 6/2 2/6 10/3
R2: (2)Драганя/Марчан (Хър) - (WC)Грозданов/Дурмуш (Тур) 6/2 7/6(4)


Глазгоу (Великобритания), $15 000
твърди кортове на закрито

единично
Q1: Крис Ангелов - Етиен Бушо (Фр) 6/2 6/3
Q2: (16)Тристан Ламасен (Фр) - Крис Ангелов 6/1 6/2


ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 18 ГОДИНИ



Бергхайм (Австрия), категория 4
твърди кортове на закрито

юноши, единично
Q1: Мориц Кант (Гер) - Петко Драгоев 7/6(4) 7/5

юноши, двойки
R1: Долежел/Прокоп (Чех) - Драгоев/Бахмайер (Ав) 6/0 6/2

- Седмица 17.01.2011 - 23.01.2011 г.

Открито първенство на Австралия


Мелбърн (Австралия), твърди кортове
турнир от Големия шлем

жени, единично
R1: (32)Цветана Пиронкова - Полин Парментие (Фр) 6/4 3/6 6/3
R2: Моника Никулеску (Рум) - (32)Цветана Пиронкова 6/4 6/1

мъже, единично
Q1: (3)Григор Димитров - Матео Виола (Ит) 6/1 6/1
Q2: (3)Григор Димитров - Реда Ел Амрани (Мар) 6/3 6/4
Q3: (3)Григор Димитров - Томас Схоорел (Хол) 6/7(5) 6/3 6/1
R1: (q)Григор Димитров - Андрей Голубьов (Каз) 6/1 6/4 6/2
R2: (19)Станислав Вавринка (Швцр) - (q)Григор Димитров 7/5 6/3 6/3

жени, двойки
R1: (5)Блек/Родионова (Зимб/Авл) - Пиронкова/Пашек (Ав) 6/2 6/1


ЖЕНИ



Луц (Флорида, САЩ), $25 000
червени кортове

единично
Q1: Александрина Найденова - Никол Робинсън (САЩ) 6/4 6/2
Q2: Джесика Пегула (САЩ) - Александрина Найденова 6/0 64
R1: Диа Евтимова - (7)Ана-Клара Дуарте (Браз) 7/6(3) 1/6 6/4
R2: Шарън Фишман (Кан) - Диа Евтимова 7/5 6/1


Андрезийо (Франция), $25 000
твърди кортове на закрито

единично
R1: (4)Елица Костова - (q)Ема Лайне (Фин) 6/4 6/2
R2: (q)Аника Бек (Гер) - (4)Елица Костова 6/3 6/4


Щутгарт (Германия), $10 000
твърди кортове на закрито

единично
Q1: (10)Юлия Стаматова - (WC)Розали Вилиг (Гер) 6/1 6/4
Q2: (10)Юлия Стаматова - (WC)Щефани Щемер (Гер) 3/6 6/1 7/5
R1: (q)Юлия Стаматова - Мартина Кубичикова (Чех) 3/6 6/1 6/2
R2: Таня Остертаг (Гер) - (q)Юлия Стаматова 7/5 6/1


МЪЖЕ



Мексико Сити (Мексико), $15 000
твърди кортове

единично
R1: Мигел-Анхел Рейес-Варела (Мекс) - Борис Бакалов 7/6(3) 7/6(2)

двойки
R1: Летчър/Мур (Авл) - (2)Бакалов/Сачко (Гер) 6/4 2/6 10/6


Шефилд (Великобритания), $15 000
твърди кортове на закрито

единично
Q1: Джеси Каламбей (Швцр) - Крис Ангелов 6/3 6/2


Тамарак (Флорида, САЩ), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (4)Димитър Кутровски - Дио-Рей Браун (САЩ) 6/4 6/0
Q2: (4)Димитър Кутровски - (WC)Дейн Уеб (САЩ) 6/3 6/4
Q3: (4)Димитър Кутровски - Ашли Хюит (Авл) 6/1 6/3
Q4: (WC)Денеш Лукач (Унг) - (4)Димитър Кутровски 5/7 6/4 6/0

двойки
R1: Балре/Касе-Карер (Фр) - (2)Кутровски/Сок (САЩ) 6/7(5) 7/5 10/5


Анталия (Турция), $10 000
твърди кортове

единично
Q1: Андреас Нейков - Себастиан Падуре (Рум) 6/4 6/2
Q2: (4)Дино Марчан (Хър) - Андреас Нейков 6/3 6/3
R1: Тихомир Грозданов - (WC)Дурукан Дурмуш (Тур) 6/2 6/2
R2: (7)Душан Лайович (Сър) - Тихомир Грозданов 7/5 6/2

двойки
R1: (1)Молчанов/Смирнов (Укр) - (WC)Грозданов/Алтънер (Тур) 6/1 6/2




ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 18 ГОДИНИ



Пршеров (Чехия), категория 1
твърди кортове на закрито

юноши, единично
R1: (6)Димитър Кузманов - bye
R2: (6)Димитър Кузманов - (q)Тоби Мартин (Влкб) 6/4 6/4
R3: (6)Димитър Кузманов - (WC)Робин Станек (Чех) 6/3 4/6 6/3
QF: (6)Димитър Кузманов - Лука Панкалди (Ит) 7/6(3) 6/0
SF: Марек Яловиец (Чех) - (6)Димитър Кузманов 2/6 7/5 6/4

девойки, единично
Q1: (8)Анна Велева - Ева Рутарова (Чех) 6/2 6/1
Q2: (8)Анна Велева - (4)Анастасия Сайтова (Рус) 7/5 6/2
R1: Тереза Янковска (Чех) - (q)Анна Велева 6/0 7/5

юноши, двойки
R1: (5)Кузманов/Винти (Рум) - bye
R2: (5)Кузманов/Винти (Рум) - Блашко/Хадрава (Слвк/Чех) 7/6(5) 6/7(1) 10/2
QF: (4)Меркс/Прокоп (Белг/Чех) - (5)Кузманов/Винти (Рум) 6/3 3/6 10/8



Хамбург (Германия), категория 4
твърди кортове на закрито

юноши, единично
R1: Давид Ренхак (Гер) - Димитър Петров 6/4 0/6 6/1

юноши, двойки
R1: Петров/Гжешински (Пол) - Евангелиста/Ван Де Пас (Хол) 6/1 6/3
R2: (8)Кекерчени/Зубов (Укр/Рус) - Петров/Гжешински (Пол) 6/2 6/4

- Седмица 24.01.2011 - 30.01.2011 г.

МЪЖЕ



Каланг (Сингапур), $50 000
твърди кортове

единично
Q1: Сончат Ративатана (Тайл) - (WC)Благовест Петров 6/0 6/1


Анталия (Турция), $10 000
твърди кортове

единично
Q1: Яхор Яцик (Блр) - Златозар Димитров 6/1 6/1
Q1: Блейк Мот (Авл) - Андреас Нейков 6/3 7/6(5)
R1: Тихомир Грозданов - (q)Томислав Бъркич (БиХ) 4/6 6/3 6/4
R2: (7)Гжегож Панфил (Пол) - Тихомир Грозданов 6/2 6/3

двойки
R1: Грозданов/Юртачан (Тур) - (4)Агафонов/Чумак (Укр/Молд) 6/1 6/2
R2: Г.Алексеенко/Школоудик (Укр/Чех) - Грозданов/Юртачан (Тур) 6/1 3/6 10/7


Уестън (Флорида, САЩ), $10 000
червени кортове

единично
R1: Димитър Кутровски - Денис Живкович (САЩ) 0/6 7/6(3) 6/4
R2: Димитър Кутровски - Тод Уидъм (САЩ) 4/6 7/6(6) 6/4
QF: (WC)Джак Сок (САЩ) - Димитър Кутровски 6/4 7/5

двойки
R1: (2)Кутровски/Сок (САЩ) - Даеску/Пул (Рум/САЩ) 7/5 7/6(2)
R2: (2)Кутровски/Сок (САЩ) - Люис/Рол (Барб/Бах) 7/6(4) 6/2
SF: (2)Кутровски/Сок (САЩ) - (WC)Боцко/Шади (Слвк/Перу) 7/5 6/0
F: Чо/Ким (Кор) - (2)Кутровски/Сок (САЩ) 6/3 6/4


Гватемала Сити (Гватемала), $10 000
твърди кортове

единично
R1: Борис Бакалов - (1)Адам Ел Михдави (САЩ) 6/4 6/4
R2: (q)Брендан Мур (Авл) - Борис Бакалов 6/3 6/3

двойки
R1: (3)Бакалов/Ел Михдави (САЩ) - Мараи/Воланте (Ит) 6/4 6/3
R2: (3)Бакалов/Ел Михдави (САЩ) - Диас-Фигуероа/Санчес (Гват/Мекс) 6/3 6/2
SF: (3)Бакалов/Ел Михдави (САЩ) - Летчър/Мур (Авл) 4/6 6/0 12/10
F: Гаранганга/Строуд (Зимб/САЩ) - (3)Бакалов/Ел Михдави (САЩ) 7/5 7/5



ЖЕНИ



Букараманга (Колумбия), $10 000
червени кортове

единично
R1: (8)Александрина Найденова - (LL)Даниела Карильо (Кол) 6/3 6/0
R2: (8)Александрина Найденова - Вики Нунес-Фуентес (Кол) 6/3 6/0
QF: (8)Александрина Найденова - (3)Наталия Роси (Браз) 6/3 4/6 6/4
SF: (8)Александрина Найденова - (1)(WC)Каталина Кастано (Кол) 6/4 6/7(8) 6/2
F: (8)Александрина Найденова - (5)Юлиана Лисарасо (Кол) 6/1 6/2

двойки
R1: (3)Найденова/Морено-Касте (Кол) - bye
R2: Кастано/Нунес-Фуентес (Кол) - (3)Найденова/Морено-Касте (Кол) 2/6 7/5 10/8



ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 18 ГОДИНИ



Прага (Чехия), категория 4
твърди кортове на закрито

юноши, единично
R1: (5)Робин Станек (Чех) - Димитър Петров 6/4 6/0

юноши, двойки
R1: Папик/Питра (Чех) - Петров/Дончик (Пол) 6/0 6/0




ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 14 ГОДИНИ



Тарб (Франция), категория 1
твърди кортове на закрито

девойки, единично
R1: Десислава Златева - Луиза Алмейда (Порт) 6/3 6/3
R1: (13)Вендула Жовинцова (Чех) - Вивиан Златанова 7/6(6) 7/5
R2: (2)Белинда Бенчич (Швцр) - Десислава Златева 6/1 6/1

девойки, двойки
R1: (6)Златанова/Плоскина (Укр) - Чуфрила/Гитеску (Рум) 1/6 6/2 10/6
R1: Златева/Грим (Швцр) - Болсова/Марфутина (Молд/Рус) 6/3 4/6 10/7
R2: (6)Златанова/Плоскина (Укр) - Кристи/Ръш (Влкб) 6/4 7/5
R2: (1)Кудерметова/Остапенко (Рус/Лат) - Златева/Грим (Швцр) 6/0 6/4
QF: (4)Йорович/Конюх (Сър/Хър) - (6)Златанова/Плоскина (Укр) 6/2 6/4

девойки, утешителен турнир
C1: Вивиан Златанова - bye
C2: Вивиан Златанова - Дарта-Елизабете Емулина (Лат) 4/0 5/3
C3: Вивиан Златанова - Ана Броган (Влкб) 4/5(5) 4/0 4/0
C4: Вивиан Златанова - Лейна Ръш (Влкб) w.o.
C5: Вивиан Златанова - Александра Безменова (Гер) w.o.

- Седмица 31.01.2011 - 06.02.2011 г.

ЖЕНИ



Фед Къп, зона Европа/Африка, група 1
Ейлат (Израел)
твърди кортове

група "Б", първи кръг:
България - Полша 2-1 (2. Елица Костова - Магда Линете 6/4 4/6 7/6(5), 1. Агниешка Радванска - Цветана Пиронкова 6/2 6/4, дв. Пиронкова/Малеева - Янс/Росолска 6/1 6/3)

група "Б", втори кръг:
Люксембург - България 2-1 (2. Ан Кремер - Диа Евтимова 6/2 6/2, 1. Манди Минела - Цветана Пиронкова 6/4 6/4, дв. Пиронкова/Малеева - Минела/Шаул 6/2 7/5)

група "Б", трети кръг:
Израел - България 2-1 (2. Юлия Глушко - Елица Костова 6/0 6/2, 1. Шахар Пеер - Цветана Пиронкова 4/6 6/4 6/0, дв. Малеева/Евтимова - Шломо/Патюк 6/3 6/4)

плейоф за оставане в групата:
България - Латвия 2-0 (2. Диа Евтимова - Ирина Кузмина 5/7 6/3 6/3, 1. Елица Костова - Лига Декмайере 6/3 6/3)



Рачно Санта Фе (Калифорния, САЩ), $25 000
твърди кортове

единично
Q1: Светлана Кривенчева - Диана Исаева (Рус) 4/6 6/3 6/2
Q2: (15)Ясмин Шнак (САЩ) - Светлана Кривенчева 6/2 6/2


Майорка (Испания), $10 000
червени кортове

единично
R1: (6)Мартина Гледачева - Вивиен Юхашова (Слвк) 6/1 6/3
R1: Дженифър Мижан (Фр) - Юлия Стаматова 6/2 4/6 6/1
R2: (6)Мартина Гледачева - Ивоне Кавайе-Реймерс (Исп) 6/1 6/4
QF: (3)Виктория Каменская (Рус) - (6)Мартина Гледачева 6/2 6/3

двойки
R1: Баранска/Хигучи (Пол/Яп) - (3)Гледачева/Каменская (Рус) 7/5 6/1



МЪЖЕ



Фюшерол (Франция), $10 000+Н
твърди кортове на закрито

единично
Q1: Грегори Баян (Фр) - Динко Халачев 6/1 5/7 6/3

двойки
R1: Халачев/Рено (Фр) - Дьомоа/Лоран (Фр) 6/4 6/4
R2: (4)Макгий/Торнли (Ирл/Влкб) - Халачев/Рено (Фр) 6/4 6/4


Палм Кост (Флорида, САЩ), $10 000
червени кортове

единично
R1: Димитър Кутровски - Адрианс Жгунс (Лат) 6/3 6/7(5) 6/3
R2: (8)(q)Разван Събау (Рум) - Димитър Кутровски 7/5 7/5

двойки
R1: (1)Кутровски/Сок (САЩ) - (WC)Кей/Полнет (САЩ) 6/3 6/3
R2: (1)Кутровски/Сок (САЩ) - Чо/Ким (Кор) 6/4 3/6 10/5
SF: (1)Кутровски/Сок (САЩ) - (3)Горам/Роджърс (САЩ) 6/3 6/1
F: (1)Кутровски/Сок (САЩ) - (2)Уелет/Строуд (САЩ) 6/3 3/6 10/8


Санта Текла (Салвадор), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (6)Борис Бакалов - bye
Q2: (6)Борис Бакалов - Алберто Емануел Алварадо Ларин (Салв) 6/2 6/0
Q3: (6)Борис Бакалов - (13)Раул-Исаяс Росас-Сарур (Мекс) 6/1 6/1
R1: (q)Борис Бакалов - (q)Рюсеи Макигучи (Бол) 6/2 6/2
R2: (WC)Рафаел Аревало (Салв) - (q)Борис Бакалов 6/2 6/1

двойки
R1: Гонсалес/Йънг (Фил/САЩ) - Бакалов/Ел Михдави (САЩ) 6/2 6/2




"ЗИМНИ КУПИ"
ЕВРОПЕЙСКИ ОТБОРНИ ПЪРВЕНСТВА В ЗАЛА
квалификационни турнири




Девойки до 14 г.
Ебрайхсдорф (Австрия)

първи кръг:
Австрия - (2)България 2-1 (2. Радина Димитрова - Алена Вайс 6/2 6/1, 1. Лена Райхел - Вивиан Златанова 6/0 6/1, дв. Райхел/Вайс - Златева/Димитрова 3/6 6/3 10/8)

5-8 място:
(2)България - (4)Хърватия 2-1 (2. Радина Димитрова - Маргита Сунич 6/4 6/3, 1. Ана Конюх - Десислава Златева 6/1 6/2, дв. Златанова/Златева - Конюх/Келава 6/2 6/3)

5-6 място:
Словения - (2)България 3-0 (2. Манца Пишлак - Радина Димитрова 6/7(6) 6/3 6/3, 1. Нина Поточник - Десислава Златева 6/4 3/6 7/5, дв. Поточник/Пишлак - Златанова/Златева 6/1 6/1)


Юноши до 14 г.
Кореджо (Италия)

първи кръг:
(4)Франция - България 3-0 (2. Мандреси Ракотомалала - Йордан Диневски 6/4 6/1, 1. Жозеф Гюилен - Мартин Димитров 6/1 6/1, дв. Ракотомалала/Жонкур - Чолаков/Диневски 6/0 6/0)

5-7 място:
(2)Украйна - България 3-0 (2. Виталий Шчерба - Йордан Диневски 1/6 6/2 7/5, 1. Виталий Сачко - Мартин Димитров 6/2 6/0, дв. Подгурски/Сачко - Димитров/Диневски 6/2 6/0)


Девойки до 16 г.
Истанбул (Турция)

първи кръг:
Белгия - (3)България 3-0 (2. Клаартие Либенс - Виктория Тодорова 6/2 6/2, 1. Дебора Керфс - Джулия Терзийска 6/2 2/1 отк., дв. Беноа/Либенс - Тодорова/Велева 6/2 6/0)

5-6 място:
(3)България - (4)Турция 2-1 (2. Султан Гьонен - Анна Велева 5/7 6/2 6/2, 1. Виктория Тодорова - Наз Карагьоз 6/2 6/1, дв. Терзийска/Тодорова - Карагьоз/Гьонен 6/3 6/2)


Юноши до 16 г.
Минск (Беларус)

първи кръг:
(3)Румъния - България 2-1 (2. Патрик Чорчила - Петър Атанасов 6/2 6/1, 1. Вилиан Петров - Паул Рареш Андриуч 6/3 4/6 6/2, дв. Чорчила/Бузелан - Атанасов/Петров 6/1 1/6 6/4)

5-8 място:
(1)Израел - България 3-0 (2. Еял Коен - Станислав Ников 3/6 6/4 6/0, 1. Игор Смилански - Вилиан Петров 6/2 6/2, дв. Рам-Харел/Коен - Атанасов/Петров 6/2 6/3)

7-8 място:
Гърция - България 3-0 (2. Йоанис Стергиу - Петър Атанасов 6/3 6/4, 1. Василиос Ставропулос - Вилиан Петров 3/6 7/5 6/4, дв. Стургиу/Вакуфцис - Атанасов/Петров 6/1 6/2)


- Седмица 23.08.2010 - 29.08.2010 г.


ЖЕНИ


US Open (САЩ), $22,600,000
твърди кортове

единично
Q1: Диа Евтимова - ...

Ню Хейвън (САЩ), $600 000
твърди кортове

единично
R1: Цветана Пиронкова - (Q)Анастасия Родионова (Рус)

Добой (Босна и Херцеговина), $10 000
червени кортове

единично
R1: Юлия Стаматова - (Q)Сашка Гавриловска (Срб)
R1: (WC)Ани Вангелова - Нейра Фатик (БиХ)
R1: Виктория Томова - (8)Камелия Елена Христя (Рум)
R1: (7)Далия Зафирова - (Q)Екин Гюнайсу (Тур)
R1: Надежда Василева - (4)Александра Дамасчин (Рум)

Добой (Босна и Херцеговина), $10 000
червени кортове

единично
Q1: Анжела Дишкова - bye
Q1: Христина Дишкова - bye
Q2: Сандра Хонигова (Чех) - Анжела Дишкова 6/2 6/0
Q2: Христина Дишкова - Антония Берсе (Гер) 6/2 6/2
Q3: Христина Дишкова - Антония Лотнер (Гер) 6/2 6/2

R1: Изабелла Шиникова - (Q)Вивиан Хейсен (Гер)
R1: Христина Дишкова - (Q)Сандра Хонигова (Чех)

двойки:
R1: Дишкова/Дишкова - Класен/Педерсен (Гер)
R1: Шиникова/Баранска (Пол) - Суворова/Савай (Гер/Унг)

Белгия, $10 000
червени кортове

единично
R1: (6)Мартина Гледачева - Елин Бойекенс (Бел)
двойки
R1: (2)Гледачева/Грайдек (Гер) - bye
R2: (2)Гледачева/Грайдек (Гер) - Фебер/Ван Дик (Бел)

Пьортшах (Австрия), $10 000
червени кортове

единично
Q1: Алина Петраш - bye
Q2: Алина Петраш - Карлота Орландо (Ита) 7/6(6) 0/6 6/4
Q3: Маша Смич (Сло) - Алина Петраш 7/6(7) 6/3

МЪЖЕ

Женева (Швейцария), 30 000 +H
червени кортове

единично
R1: (2)Григор Димитров - Седрик Марсел Стебе (Гер) 6/3 6/3
R2: (2)Григор Димитров - ...



Юноши и девойки до 18 год.

Скопие (Македония), категория 5 червени кортове

юноши:
Q1: Драган Ангелески (Мак) - Иван Йовчев 6/2 7/6(1)
Q1: Йоан-Кристиян Неков - (13)Гьорг Гьоргиев (Мак) - ret.
Q1: Стефан Атанасов - Борис Анастасов (Мак) 6/2 6/1
Q2: Владимир Стойкович (Срб) - Йоан-Кристиян Неков 6/4 6/0
Q2: Степан Сиско (Хър) - Стефан Атанасов 6/2 6/4

Юноши и девойки до 16 год.

Куфалия (Гърция), категория 3

единично:
R1: (4)Виктория Тодорова - bye
R2: (4)Виктория Тодорова - ...

Юноши и девойки до 14 год.

Балс (Румъния), категория 3 червени кортове

единично
R1: Мариян Георгиев - Матей Аврам (Рум)
R1: (3)Мирослав Георгиев - Влад Теодор Калин (Рум)

Юноши и девойки до 12 год.

Ванданс (Австрия), категория 3
червени кортове

единично:
R1: Нина Хотер (Австрия) - Яна Горанова 3/6 6/3 6/4

двойки:
R1: Кехрер/Шоенберг (Гер) - Горанова/Татарус (Рум) 6/3 6/1

- Седмица 16.08.2010 - 22.08.2010 г.


ЖЕНИ


Оломуц (Чехия), $25 000
клей

единично
Q1: (2)Елица Костова - bye
Q2: (2)Елица Костова - Симона Добра (Чех) 6/4 6/3
Q3: (2)Елица Костова - (10)Зузана Лукнарова (Свк) 6/2 6/1
R1: (Q)Елица Костова - (2)Ленка Юрикова (Свк) 4/1 и отказване
R2: Михаела Похабова (Свк) - (Q)Елица Костова 6/4 6/2

Букурещ (Румъния), $10 000
червени кортове

единично
Q1: (1)Анастасия Штепу - bye
Q1: (2)Биляна Павлова- bye
Q1: (3)Надежда Василева - bye
Q1: Хюлия Велиева - Илинка Теа Ангхел (Рум) 6/2 6/1
Q2: (1)Анастасия Штепу - Йоана Йонеску (Рум) 6/1 7/6(5)
Q2: (2)Биляна Павлова- Стефана Андрей (Рум) 6/3 6/0
Q2: (3)Надежда Василева - Александра Авирварей (Рум) 6/0 6/1
Q2: Хюлия Велиева - Юлия Водислав (Рум) 6/1 6/3
Q3: (1)Анастасия Штепу - Андреа Бадилеану (Рум) 5/7 6/0 6/2
Q3: Карина Гоя (Рум) - (2)Биляна Павлова - 2/6 6/2 6/4
Q3: (3)Надежда Василева - Карла Гьоргеску (Рум) 6/1 6/0
Q3: Хюлия Велиева - Андреа Градинару (Рум) 6/2 6/2

R1: (Q)Анастасия Штепу - (6)Александра Дамасчин (Рум) 1/6 6/3 6/4
R1: (LL)Биляна Павлова- (WC)Клаудия Еначе (Рум) 6/1 6/1
R1: (3)Кристина Андреа Миту (Рум) - (Q)Надежда Василева 6/1 6/1
R1: (2)Диана Еначе (Рум) - (Q)Хюлия Велиева 6/1 6/2
R1: Ингрид Александра Раду (Рум) - Далия Зафирова 6/3 62
R2: (7)Гали де Вал (Бел) - (LL)Биляна Павлова 3/6 6/2 6/2
R2: (WC)Симона Йонеску (Рум) - (Q)Анастасия Штепу 3/6 6/2 6/0

двойки
R1: Павлова/Зафирова - Кадар/Константин (Рум) 6/4 6/3
R1: Велиева/Велиева - Чобану/Градинару (Рум) 6/2 6/3
R1: (2)Еначе/Христя (Рум) -Штепу/Василева 6/2 6/3
QF: (4)Шломо/Де Вал (Изр/Бел) - Павлова/Зафирова - 3/6 7/5 12/10
QF: (2)Еначе/Христя (Рум) - Велиева/Велиева 6/3 6/0

Валщад (Германия), $10 000
твърди кортове

единично
Q1: Изабелла Шиникова - bye
Q1: Христина Дишкова - bye
Q1: Анжела Дишкова - bye
Q2: Изабелла Шиникова - Каролине Вегнер (Гер) 6/2 6/4
Q2: Ана Класен (Гер) - Христина Дишкова 6/1 6/1
Q2: Мелиса Лютринг (Гер) - Анжела Дишкова 6/4 4/6 6/2
Q3: Изабелла Шиникова - Яна Набел (Гер) 6/3 4/6 6/2
R1: (Q)Изабелла Шиникова - (Q)Дина Физенмайер (Гер) 6/2 6/2
R2: (Q)Изабелла Шиникова - Мара Новак (Гер) 6/4 6/1
QF: (Q)Изабелла Шиникова - (5)Корина Перкович (Гер)

двойки
R1: (WC)Педерсен/Лехнерт (Гер) - Х.Дишкова/Де Гроот (Хол) 6/2 6/0
R1: Брозда/Колат (Пол) - А.Дишкова/Бирюкова (Рус) 6/1 6/2
R1: (3)Шиникова/Роже-Дитрих (Фра) - Браун/Даниелс (Вкбр/Гер) 6/3 6/4
QF: (3)Шиникова/Роже-Дитрих (Фра) - (WC)Класен/Набел (Гер) 6/2 4/6 10/7
SF: (3)Шиникова/Роже-Дитрих (Фра) - (2)Коек/Ван де Велде (Хол)

Локри (Италия), $10 000
червени кортове

единично
R1: Мартина Гледачева - (7)Алис Морони (Ита) 6/2 6/1
R1: Ерика Занчета (Ита) - Юлия Стаматова 6/4 5/7 6/3
R2: Мартина Гледачева - Вивиен Виерин (Ита) 6/0 6/4
QF: Аличе Балдучи (Ита) - Мартина Гледачева 7/6(2) 7/5

двойки
R1: Сабино/Завагли (Швц/Ита) -Гледачева/Грималска (Ита) 7/6(2) 2/6 10/4
R1: (1)Гато-Монтиконе/Куерчия (Ита) - Стаматова/Симоне (Ита) 6/2 6/1

МЪЖЕ

Ирун (Испания), $15 000 +H
червени кортове

единично
R1: (2)Григор Димитров - Фарух Достов (Узб) 6/3 6/2
R2: (2)Григор Димитров - (Q)Мориц Бауман (Гер) 6/4 6/1
QF: (8)Ромен Жуан (Фра) - (2)Григор Димитров 3/6 6/3 7/6(3)

Юноши и девойки до 18 год.

Скопие (Македония), категория 5 червени кортове

юноши:
Q1: Андрей Йонита (Рум) - Александър Стояновски 6/3 6/3
R1: Йоан-Кристиян Неков - (13)Данил Зеленков (Мак)
R1: (3)Стефан Трифонов - Тео Пуханич (Австрия)

девойки:
R1: (6)Анна Велева - Тияна Узелач (Срб)

Юноши и девойки до 16 год.

Ренинген (Германия), категория 2 червени кортове

юноши:
R1: (7)Андрей Алауи - Николас Крамер (Гер) 6/2 6/0
R2: (7)Андрей Алауи - Даниел Пашаян (Рус)

двойки (до 16 год):
R1: (4)Алауи/Кривой (Рус) - bye
R2: (4)Алауи/Кривой (Рус) - ...

девойки:
R1: (3)Джулия Терзийска - (LL)Жоел Хюлсе (Гер) 6/3 6/0
R2: (3)Джулия Терзийска - Александра Безменова (Гер)

двойки (до 16 год.):
R1: Терзийска/Сергеева (Мол) - bye
R2: Терзийска/Сергеева (Мол) - ...

Бергхайм (Австрия), категория 2 червени кортове

юноши:
R1: Петко Драгоев - (WC)Томас Колик (Австрия) 6/0 6/2
R2: (5)Себастиан Офнер (Австрия) - Петко Драгоев 6/2 6/1

Килкис (Гърция), категория 3

юноши:
R1: Александрос Балампанидис (Гър) - Жорж-Димитриос Джадиди 6/2 6/2

девойки:
R1: (4)Виктория Тодорова - bye
R2: (4)Виктория Тодорова - Василики Константиниду (Гър)

СПОНСОРИ

Untitled Document
Mela Invest
Аякс
Babolat
Tencnifibre
Head
Bogdev and CO
ITF
Tennis Europe
ATP
WTA
Davis Cup
Fed Cup
ДАМС
БОК
Община Бургас
БМВ Бургас
Ауди Бургас
Опел Бургас
Шевролет Бургас
Употребявани

ТК "Нефтохимик" работи в сътрудничество с Община Бургас Мелаинвест